Trwa ładowanie...

Działanie kropli Vivomixx – idealnego rozwiązania na dziecięcą kolkę

Avatar placeholder
20.11.2020 10:35
Materiał sponsorowany przez Vivomixx
(pixabay)

Kolka to jeden z najczęstszych problemów dotykających niemowlęta. Bolesna dla dzieci, uciążliwa dla zmartwionych rodziców – spędza sen z powiek całej rodziny. Sprawdźcie, jak najlepiej sobie z nią poradzić.

Czym jest kolka?

Kolka to po prostu zaburzenie układu pokarmowego, które występuje szczególnie często w okresie niemowlęcym. Obejmuje napadowe bóle brzucha połączone z drażliwością oraz niechęcią do spożywania pokarmu. Atak kolki wiąże się najczęściej z długim i głośnym płaczem maluchów, którzy zmagają się w jego czasie z obolałym i wzdętym brzuszkiem. Choć naturalna i bardzo powszechna w pierwszych trzech lub czterech miesięcy życia dziecka, kolka to zjawisko, z którym można walczyć. Obok wielu domowych sposobów i dobrania odpowiedniej diety, najskuteczniejszym z nich jest stosowanie kropel Vivomixx.

Czym wyróżniają się krople Vivomixx?

Krople Vivomixx to suplement diety dla noworodków, niemowląt i małych dzieci, które odznaczają się unikalnym składem i nowatorską formułą. Produkty Vivomixx zawierają bowiem aż osiem szczepów bakterii, które dzięki swej różnorodności i wspólnemu działaniu skutecznie wzmacniają i usprawniają funkcjonowanie flory bakteryjnej najmłodszych. Vivomixx należy do najlepszych tego typu preparatów na rynku, ciesząc się dużą popularnością wśród rodziców oraz ogromnym uznaniem ekspertów. Ich przebadane dokładnie pod względem zawartych szczepów probiotyki stanowią świetne uzupełnienie diety i wsparcie dla walczących z bakteriami oraz chorobami organizmów dorosłych i dzieci. Krople Vivomixx to suplement diety dla noworodków, niemowląt i małych dzieci, które odznaczają się unikalnym składem i nowatorską formułą. Produkty Vivomixx zawierają bowiem aż osiem szczepów bakterii, które dzięki swej różnorodności i wspólnemu działaniu skutecznie wzmacniają i usprawniają funkcjonowanie flory bakteryjnej najmłodszych. Vivomixx należy do najlepszych tego typu preparatów na rynku, ciesząc się dużą popularnością wśród rodziców oraz ogromnym uznaniem ekspertów. Ich przebadane dokładnie pod względem zawartych szczepów probiotyki stanowią świetne uzupełnienie diety i wsparcie dla walczących z bakteriami oraz chorobami organizmów dorosłych i dzieci.

Coś więcej, niż tylko suplement

Tym, co dodatkowo wyróżnia markę Vivomixx, jest także jej holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów. Wyroby Vivomixx to coś więcej, niż zwykłe suplementy. Stoi za nimi cała filozofia działania flory bakteryjnej i probiotyków, która skupia się nie tylko na dostarczaniu gotowych produktów, ale również – a może nawet przede wszystkim – na przekazywaniu wiedzy dotyczącej mechanizmów rządzących zdrowiem. Dzięki temu Vivomixx zwiększa społeczną świadomość na temat funkcjonowania układu pokarmowego, wyposażając nas w amunicję do walki z problemami własnymi oraz naszych ukochanych pociech.

Materiał sponsorowany przez Vivomixx
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.