Trwa ładowanie...

Dołącz do armii Kacpra w wojnie z białaczką

W Świdniku trwają akcje charytatywne na rzecz 11-letniego Kacpra Drzazgi. Chłopiec po raz trzeci walczy z białaczką limfoblastyczną. Aby uratować życie chłopca, do końca miesiąca rodzice muszą zebrać ponad 225 tys. złotych.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

Zobacz też: Tata Kacpra opowiada o chorobie syna i prosi o pomoc

Choroba Kacpra rozpoczęła się w 2015 roku. Wówczas chłopiec wyszedł z niej zwycięsko. Druga bitwa o życie również zakończyła się powodzeniem, ale bardzo osłabiła organizm Kacpra.

Teraz koszmar powrócił.

Na początku kwietnia Kacper musi rozpocząć leczenie lekiem Blincyto, którego koszt to ok. 580 tys. złotych. Dzięki pomocy darczyńców, udało się uzbierać 330 tys. złotych, ale to wciąż za mało.

Rodzice chłopca apelują o pomoc, a do akcji ''Armia Kacpra'' wciąż dołączają wolontariusze.

Szkoły w rodzinnym mieście chłopca organizują dziś i w weekend kiermasze, z których dochód przeznaczony jest na zbiórkę. W Świdnickich sklepach do końca tygodnia kwestować będą wolontariusze.

Ty tez możesz dołączyć do armii Kacpra. Aby to zrobić, wyślij SMS pod numer 72365 o treści S9792. Koszt 2,46 brutto (w tym VAT), albo zrób przelew przez stronę https://www.siepomaga.pl/kacper-drzazga.

Stańmy do walki u boku Kacpra i wygrajmy tę wojnę. Wojnę o jego życie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.