Trwa ładowanie...

Edyta Litwiniuk opowiada o swojej pracy trenerki fitness (WIDEO)

Avatar placeholder
27.06.2019 08:38

Edyta Litwiniuk jest sportsmenką, trenerką, dietetykiem i szkoleniowcem, która prowadzi projekt “Jak Zostać Fit Mamą?”. Była też swego czasu redaktor naczelną magazynu "Shape". Jak wspomina w rozmowie z Olą Nagel - redaktor prowadzącą WP Parenting - podczas realizacji okładkowej sesji do czasopisma poznała Joannę Krupę, z którą do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje.

Nie powinno więc nikogo dziwić, że Joanna Krupa właśnie do niej odezwała się, gdy zaszła w ciążę. Edyta Litwiniuk została trenerką gwiazdy i prowadzi jej treningi w ciąży.

Sama jest matką, która urodziła trzy córki. Kobietom w okresie macierzyństwa pomaga stawiając przede wszystkim na pierwszym miejscu na zdrowie.

Sądzi, że każda mama może stać się fit. To właśnie na matkach jest odpowiedzialność i to one przekazują wszystkie nawyki żywieniowe dzieciom.

Udowadnia kobietom, że wrócenie do sylwetki sprzed ciąży nie jest wcale takie trudne. Wystarczy być świadomym tego co znajduje się na talerzu i częściej decydować się na aktywne spędzanie czasu.

Jak sama mówi “Uważam, że Fit Mama to Fit Tata, Fit Dzieciaczki to po prostu Fit Rodzinka!”

Jak ćwiczy Joanna Krupa? Czy treningi z gwiazdami wyglądają inaczej niż ze "zwykłymi" ludźmi i czy Edyta Litwiniuk potrafi wkurzyć? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego unikalnego wideo! Zobacz!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze