Trwa ładowanie...

Ile psów widzisz na obrazku? Ten test oceni twój wiek umysłowy

Avatar placeholder
29.04.2023 13:53
Chcesz znać swój mentalny wiek?
Chcesz znać swój mentalny wiek? (Facebook)

Rozwiązywanie testów obrazkowych pomaga nam ćwiczyć spostrzegawczość, opanowanie i cierpliwość. Ale to nie wszystko! Ten konkretny test być może pomoże ci określić twój wiek mentalny. Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie - ile psów widzisz na obrazku?

spis treści

1. Jak określić wiek mentalny?

Testy obrazkowe cieszą się dużą popularnością w sieci. Ich rozwiązywanie może być sposobem na spędzenie czasu z naszą pociechą. Pamiętajmy jednak o jednej zasadzie. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, ponieważ z każdą sekundą dostrzegamy więcej szczegółów. Nie mają one jednak żadnego znaczenia. Liczy się to, co zobaczyliśmy jako pierwsze. Może to wiele zdradzić na temat naszej osobowości.

Tak jest też w przypadku tego testu. Zaproś do zabawy swoją latorośl i odkryjcie, jaki jest wasz wiek mentalny. Jesteście gotowi? Czas strat!

Poniżej znajduje się obrazek. Przyjrzyj się mu uważnie tylko przez chwile. Ile psów widzisz?

Test obrazkowy: Ile widzisz psów?
Test obrazkowy: Ile widzisz psów? (Facebook)

2. Cztery psy

Jeśli na obrazku zauważyłeś cztery psy, to znaczy, że twój wiek mentalny szacowany jest na 20-25 lat. Jesteś kreatywną i twórczą osobą. Uwielbiasz słuchać muzyki, czytać, interesujesz się sztuką. Twój umysł jest młody - nie poświęcasz czasu na rozmyślanie i analizowanie przeszłości.

3. Pięć psów

Dostrzegłeś na obrazku pięć psów? Twój mentalny wiek to 25-30 lat. Dużą wagę przywiązujesz do relacji z innymi ludźmi. Nie potrzebujesz powierzchownych znajomości. Cenisz poczucia bezpieczeństwa. Zaufani przyjaciele i kochająca rodzina to dla ciebie największy skarb.

4. Sześć psów

Jeśli na zdjęciu widzisz sześć czworonogów, twój wiek mentalny to 30-40 lat. Stąpasz twardo po ziemi. Jesteś ogromnym wsparciem dla swoich bliskich. Nie potrzebujesz już przeżywać szalonych przygód.

5. Siedem psów

Dostrzegłeś siedem psów na obrazku? Twój wiek mentalny to 10-20 lat. Energiczny, niespokojny i niewinny - te słowa doskonale cię określają. Jesteś otwarty, nie lubisz ograniczeń i nie potrafisz usiedzieć w miejscu.

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie psy? Oto rozwiązanie.

Test obrazkowy: Ile psów widzisz?
Test obrazkowy: Ile psów widzisz? (Facebook)

I jak wam poszło? Czy ty i twoje dziecko uzyskaliście taki sam wynik? Pamiętajcie również, że ten test to tylko zabawa. Nie zastąpi profesjonalnej rozmowy z psychologiem, ale może być wstępem do zastanowienia się, jak postrzegamy siebie i świat.

Test obrazkowy: Ile widzisz psów?
Test obrazkowy: Ile widzisz psów? (Facebook)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze