Trwa ładowanie...

Konkurencja dla viagry? Działa już po 5 minutach. Testy trwają (WIDEO)

Avatar placeholder
12.02.2019 14:16

Sprawność seksualna to dla mężczyzn bardzo ważne kryterium. Jeśli sprawdzają się w łóżku, ich samopoczucie się poprawia. Problemy z erekcją skutkują poczuciem klęski.

Czynniki, które powodują problemy z erekcją mogą być różne. Niekiedy jest to po prostu złe dogranie partnerów. Bywa jednak, że podłoże jest bardziej złożone.

Lekarze zwracają uwagę na fakt, że mechanizm powstawania erekcji polega na wypełnianiu naczyń krwionośnych penisa. Wszelkie zaburzenia w układzie krążenia mogą więc skutkować problemami z uzyskaniem erekcji lub utrzymaniem penisa we wzwodzie. Niewydolność krążenia przekłada się na słabszą wydolność seksualną.

Niektórzy polecają więc wizytę u kardiologa, jeśli w łóżku pacjent niedomaga. Inni sugerują różnego rodzaju specyfiki, których zażywanie ma pozytywnie działać na męską sprawność seksualną. Poprawę jakości seksu można zauważyć też u osób aktywnych fizycznie. Odpowiednio skomponowana dieta także może przełożyć się na wzrost łóżkowych możliwości i poprawić pożycie.

Osoby, które decydują się na sięganie po farmaceutyki sprzyjające poprawie sprawności seksualnej, niekiedy narzekają, że zabijają one spontaniczność zbliżeń. Preparat wymaga zażycia na godzinę przed planowanym stosunkiem. Dlatego producenci leków na potencję wciąż pracują nad nowymi rozwiązaniami.

Wkrótce na rynku pojawi się innowacyjne rozwiązanie na potencję. Jakie? Zobacz WIDEO i sprawdź

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze