Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Żebyś nie musiała koczować przy szpitalnym łóżku chorego dziecka

Avatar placeholder
21.07.2018 13:50
LINK4 Mama: Żebyś nie musiała koczować przy szpitalnym łóżku chorego dziecka
LINK4 Mama: Żebyś nie musiała koczować przy szpitalnym łóżku chorego dziecka (123rf)

Wypadek, dziecko w szpitalu, badania, zabiegi, a może nawet operacja. Żadna z nas nie wyobraża sobie, by w takiej chwili nie być blisko swojej cierpiącej pociechy. Ile razy słyszałyśmy, że ktoś przez kilka dni był zmuszony do spania na szpitalnym korytarzu lub spania w fotelu albo na materacu, pod łóżkiem dziecka? A może same macie takie doświadczenia. Oferta LINK4 Mama przewidziała taką sytuację i zapewnia mamie możliwość bycia z dzieckiem, gdy to znajdzie się w szpitalu.

– Jeśli tylko dziecko, w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania, znajdzie się w szpitalu, pokryjemy koszty zorganizowania noclegu w placówce medycznej lub w pobliskim hotelu do 1000 złotych. Tak, by mama mogła skupić się na tym, co w danej chwili najważniejsze - na zdrowiu dziecka. Rozumiemy, że gdy dzieje się coś złego, uwaga mamy automatycznie przenosi się na syna czy córkę i nikt nie ma czasu na szukanie miejsca do spania. Dlatego bierzemy to na siebie – mówi Joanna Talaśka, dyrektor komunikacji marketingowej w LINK4 i dodaje, że w ramach pakietu LINK4 Mama jest możliwość zorganizowania dziecku wizyty u lekarza specjalisty w jednej z bardzo wielu placówek medycznych na terenie całej Polski.

– Są to placówki rozsiane naprawdę w całym kraju. Zarówno w wielkich miastach, jak i mniejszych ośrodkach, w wielu miastach powiatowych. Nieważne jest zatem, gdzie stanie się coś złego. Jesteśmy w stanie pomóc właściwie wszędzie – tłumaczy Talaśka.

LINK4 Mama i LINK4dziecko to pierwsze w Polsce pakiety ubezpieczeń przygotowane dla rodziców i dzieci. W skład oferty wchodzi nie tylko pomoc medyczna. W przypadku LINK4 Mama objęta ubezpieczeniem mama może skorzystać z pomocy i porad m. in. prawnika, dietetyka, psychologa.

Zobacz film: "LINK4 Mama - prawa matki"

Ubezpieczenie przewiduje organizację pomocy domowej, która wyręczy mamę w codziennych obowiązkach, gdy ta ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi wymagającego leżenia, opłacenie oraz dowóz leków i sprzętu rehabilitacyjnego oraz m. in. pomoc w znalezieniu odpowiedniego wyjazdu letniego lub szkoły dla dziecka. Pełna oferta LINK4 Mama oraz kalkulatory do wyliczenia kosztów ubezpieczenia, a także ogólne warunki ubezpieczenia na stronie link4mama.pl. LINK4 Mama można kupić pod numerem 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Advertisement