Trwa ładowanie...

Kobieta zrezygnowała z seksu: "nie uprawiałam go od dwóch i pół roku i nie tęsknię za tym"

Avatar placeholder
11.05.2020 16:47
Dana Borisowa nie uprawiała seksu od 2,5 lat
Dana Borisowa nie uprawiała seksu od 2,5 lat (Instagram)

Rosyjska celebrytka Dana Borisowa przyznała, że nie uprawiała seksu już od 2,5 lat i za tym nie tęskni. Kobieta podjęła świadomą decyzję i czuje się z tym dobrze. Przez ostatnie kilka lat przeszła niesamowitą metamorfozę.

1. Rezygnacja z seksu

"Nie uprawiałam seksu przez dwa i pół roku, ale to moja własna decyzja. Nie tęsknię za tym" – powiedziała Dana Borisowa podczas rosyjskiego talk show "Alyona Blin!".

Dana Borisowa nie tęskni za seksem
Dana Borisowa nie tęskni za seksem (Instagram)

43-letnia mama i celebrytka zdradziła również, dlaczego postanowiła przestać uprawić seks. Jak przyznała, kiedy kilka lat temu była uzależniona od narkotyków, pracowała dla agencji towarzyskiej. Zdarzało się, że chodziła z mężczyznami do łóżka za pieniądze.

Zobacz film: "Historia Tanyi Nicole Kach. Seksualna niewolnica czy zbuntowana nastolatka?"

"Kiedy byłam uzależniona, cztery razy uprawiałam seks za pieniądze. Nie ukrywam tego – powiedziała Borisowa. - Na trzeźwo ta myśl mnie obrzydzała, dlatego się upijałam w trupa i wlokłam się do klienta. Niczego nie kojarzyłam. Jeden klient nawet kiedyś poskarżył się na to" – dodała.

Borisowa opowiedziała też, że klienci płacili jej od 7 do 10 tys. dolarów za noc. Jak sama określiła "był to lekki zarobek: poleżałam, pocierpiałam". Teraz, zarzeka się celebrytka, nie mogłaby do tego wrócić, ponieważ jest od dłuższego czasu trzeźwa. I jak sama mówi, nie ma ochoty na seks.

## Zniszczone relacje z córką

Choć Borisowa jest już po odwyku i zarabia krocie, pracując dla rosyjskiej telewizji, wciąż nie udaje się jej naprawić relacji z nastoletnią córką Poliną. Kiedy, jak sama wspomina, była "na ciągłym haju" brakowało jej pieniędzy. Wówczas oddała dziecko pod opiekę byłego męża.

Polina przyznaje, że matka już nie bierze narkotyków, ale mówi, że wciąż "zachowuje się dziwnie". Dlatego nastolatka nie chce mieć z nią kontaktu. Borisowa z kolei nie traci żadnej okazji, aby w trakcie wystąpień w telewizji zwrócić się do córki.

Kiedy Dana dowiedziała się, że Polina uprawia bieganie, zaczęła czekać na nią pod domem.

"Za pierwszym razem nawet się do mnie nie odezwała. Jakby mnie wcale nie znała. Za trzecim razem powiedziałam do niej, że za nią tęsknię, ale ona mi odparła, że po tym, co zrobiłam, nie masz już żadnych szans" – wspomina Borisowa.

2. Seks bomba z lat 90.

Dana Borisowa była studentką dziennikarstwa w Moskwie, kiedy trafiła na przesłuchanie do teleprogramu "Amerykański magazyn".

Dziewczyna szybko stała się najpopularniejszą postacią w mediach i jednym z największych rosyjskich seks-symboli lat 90. Od 2016 roku zmagała się uzależnieniem.

Zobacz także: Białe małżeństwa. Czy związek bez seksu ma sens?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze