Trwa ładowanie...

Matka piątki dzieci chwali się doskonałą figurą w sieci

 Magdalena Bury
12.10.2019 20:09
Kobieta inspiruje inne matki do aktywności fizycznej z dziećmi
Kobieta inspiruje inne matki do aktywności fizycznej z dziećmi (Instagram)

Simone Gately z Wielkiej Brytanii to jedna z najbardziej popularnych brytyjskich instamatek. Jej konto śledzi obecnie ponad 44 tys. osób. 35-latka wrzuca do sieci zdjęcia, na których pokazuje swoje pięknie wyrzeźbione ciało. Fotkami udowadnia, że nawet po urodzeniu pięciorga dzieci można mieć idealną figurę.

1. Matka piątki dzieci

Simone jest matką dziesięcioletniej Summer, ośmioletniego Chestera, siedmioletniej Blossom, pięcioletniej Indii oraz trzyletniej Minnie. 35-latka potrafi jednak pogodzić wychowywanie całej gromadki z przygotowywaniem zdrowych posiłków. W jej codziennym harmonogramie dnia nie brakuje też treningów.

Kobieta pokazuje, że można dobrze wyglądać nawet przy piątce dzieci
Kobieta pokazuje, że można dobrze wyglądać nawet przy piątce dzieci (Instagram)

Zobacz także:

Zarabiają w sieci, publikując zdjęcia swoich maluchów

Zobacz film: "Najlepsze sposoby na powrót do formy sprzed ciąży"

Kobieta wstaje wczesnym rankiem, by już od piątej rano ćwiczyć na siłowni. Gdy akurat nikt nie pomaga jej w opiece nad dziećmi, każde z nich trenuje wraz z mamą. Zdarza się, że kobieta traktuje najmłodsze maluchy jak obciążniki. Kolejnym punktem w planie jest spacer z psem.

Sprawdź:

Nie zapominajcie o tatusiach! Ten instagramowy profil to hit

Simone często pozuje ze swoimi dziećmi
Simone często pozuje ze swoimi dziećmi (Instagram)

2. Przytyła 30 kg

Od czego się zaczęło? Simone podczas pierwszej ciąży przytyła aż 30 kg! Nie czuła się dobrze z nową wagą. Postanowiła zawalczyć o swoją figurę. 10 miesięcy później brała ślub w sukience w rozmiarze, który nosiła przed ciążą.

10 korzyści dla zdrowia z kontaktu z naturą
10 korzyści dla zdrowia z kontaktu z naturą [10 zdjęć]

Badania wykazały, że kontakt z naturą obniża poziom stresu już w ciągu 5 minut. Ucieczka od betonowej

zobacz galerię

Jak wygląda dieta 35-latki? Na śniadanie Simone wybiera owoce, jogurt z granolą i jajka. Następnie w porze obiadowej je sałatkę z łososiem lub kurczakiem. Kolacja to ryba gotowana na parze bądź pieczony indyk z warzywami. Nie stroni też od gorzkiej czekolady i ciastek owsianych.

Simone jest matką piątki dzieci
Simone jest matką piątki dzieci (Instagram)

Simone odniosła sukces na Instagramie i inspiruje inne młode mamy. Fotkami pokazuje, że zamiast siedzieć z dziećmi w domu, warto zabierać je na wycieczki rowerowe lub spacery. Wspólna aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na wszystkich członków rodziny.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze