Trwa ładowanie...

Pomagała przyjaciółce kąpać noworodka. Tak odkryła zdradę męża

 Maria Krasicka
27.01.2023 17:08
Kąpała noworodka. Wtedy odkryła straszną tajemnicę
Kąpała noworodka. Wtedy odkryła straszną tajemnicę (Facebook)

Kiedy mama czwórki dzieci pomagała przyjaciółce w opiece nad noworodkiem, odkryła coś strasznego. Okazało się, że maluch ma identyczne znamię, jak jej mąż. Właśnie wtedy dowiedziała się o zdradzie najbliższych.

Kąpała dziecko przyjaciółki. Tak odkryła zdradę męża
Kąpała dziecko przyjaciółki. Tak odkryła zdradę męża (Facebook)

1. Znamię noworodka

Hailey Custer z Wickenburg (USA) doczekała się czwórki dzieci i wiedziała, że wsparcie w pierwszych tygodniach po porodzie jest dla świeżo upieczonej mamy bezcenne. Dlatego też, kiedy dowiedziała się, że jej samotna przyjaciółka również zostanie mamą, od razu zaproponowała jej pomoc.

28-latka całą ciążę towarzyszyła przyjaciółce podczas zakupów i badań prenatalnych. Z kolei, kiedy przyszedł termin porodu, Hailey cieszyła się, że może pomóc przy noworodku.

- Tak naprawdę wcieliłam się w rolę ojca, którego nie było. Byłam przy niej na każdym kroku. Nawet w szpitalu, kiedy dostała znieczulenie zewnątrzoponowe, położyła się na mnie - mówi Hailey. - To ja pierwsza wykąpałam jej dziecko - dodaje.

Zobacz film: "Częste kąpiele zwiększają ryzyko infekcji"

To właśnie podczas kąpieli odkryła prawdę. Kiedy przewijała malucha, zauważyła na jego szyi charakterystyczne znamię. Dokładnie takie samo jak znamię jej męża.

- Kiedy to zobaczyłam, moja przyjaciółka stała obok mnie. Spojrzałam na nią i wszystko wiedziałam. Nie padły żadne słowa. Po prostu wiedziałam - mówi Hailey.

2. Jak powstają znamiona u noworodków?

Znamiona powstają w wyniku zaburzenia produkcji melaniny, która odpowiada za zabarwienie skóry, tęczówek i włosów. Zmiany te mogą być wrodzone lub pojawić się w niedługim czasie od porodu.

Jednak większość z nich jest niegroźna i nawet jeśli powiększają się wraz ze wzrostem dziecka, to zazwyczaj giną w ciągu kilku miesięcy lub lat.

W przypadku, gdy znamię jest bladoróżowe lub w kolorze kawy z mlekiem, nie wymaga ono żadnej ingerencji. Z kolei, gdy ma kolor purpury, czerwieni lub czerni należy skontaktować się ze specjalistą, by ustalić ewentualny plan usunięcia znamienia. Może ono bowiem doprowadzić do rozwinięcia się komórek nowotworowych.

3. Rodzina patchworkowa

Mimo że Hailey była smutna, zła i rozżalona, postanowiła przebaczyć przyjaciółce i niewiernemu mężowi dla dobra dzieci. Na szczęście pamiętała również o swoim zdrowiu psychicznym i złożyła papiery rozwodowe.

- To niewinne dziecko, które nie miało nic do powiedzenia w tej całej sytuacji, nie jest niczemu winne. Ciągle myślałam też o moich dzieciach, w końcu to ich braciszek. Nie będę tą osobą, która krzywdzi noworodka. Dlatego też zostali z nami - tłumaczy.

Hailey z dzieckiem
Hailey z dzieckiem (Facebook)

Obecnie razem z czwórką dzieci, a także przyjaciółką i noworodkiem mieszkają razem w jednym domu. Po konfrontacji z mężem mama czwórki dzieci dowiedziała się, że to nie była jego pierwsza zdrada. Przez całe małżeństwo zdradził ją z około 30. różnymi kobietami, a z dwiema miał nawet dzieci.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze