Trwa ładowanie...

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Ale wpadka!

 Dorota Mielcarek
09.07.2020 09:19
Wysłała rodzicom zdjęcie z lubrykantem
Wysłała rodzicom zdjęcie z lubrykantem (Facebook)

22-letnia Kelsey pojechała z chłopakiem na wakacje. W pośpiechu wysłała do rodziców zdjęcie, na którym znalazł się... lubrykant. Ojciec nie odmówił sobie przyjemności złośliwego skomentowania selfie. Media społecznościowe obiegła treść rozmowy córki z rodzicami.

1. Zdjęcie wysłane w pośpiechu

Brytyjska para poleciała na wakacje. Wysłali zdjęcie z pozdrowieniami do rodziców dziewczyny. Na niewinnym selfie w lustrze pozuje ze swoim chłopakiem w krótkiej spódniczce. Wśród wielu tubek, ojciec zauważył bohatera drugiego planu – lubrykant. Kolorowa tubka stała na szafce.

Ojciec dziewczyny zamiast skomentować bohaterów pierwszego planu, skupił się na żelu. Doszło do wymiany zabawnych wiadomości między dziewczyną a jej mamą:

Zabawna wymiana smsów córki i matki
Zabawna wymiana smsów córki i matki (Facebook)
Zobacz film: "Lubrykanty"

- Tata powiedział, że ładna ta butelka lubrykantu - napisała mama dziewczyny.

- To maść Elliota na kolana! - próbowała wymigać się córka.

- Tata przybliżył zdjęcie!

- Elliot czuje się upokorzony...

Zabawna rozmowa była okraszona sporą ilością uśmiechniętych emotikonek. Przyszły teść skutecznie zawstydził swojego zięcia. Wpadki na selfie są dość powszechne i cieszą się popularnością. Bawią jak dobry dowcip i uczą uważności. Kelsey postanowiła podzielić się screenami tej rozmowy z użytkownikami Twittera. Dziewczyna na pewno pożałowała swojego pośpiechu, ale podeszla do tego z dystansem.

Użytkownicy portalu społecznościowego w zabawny sposób odnieśli się do całej sytuacji pisząc, że wszyscy ojcowie są z FBI, jeśli chodzi o ich córki. Mają także dla Elliota kilka rad związanych z wpadką. Między innymi, aby został na wakacjach dłużej niż planował. Kalsey zapewnia, że nigdy więcej nie wyśle zdjęcia w pośpiechu. Tobie też zdarzyła się taka wpadka?

2. Czym jest lubrykant?

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie spodziewała się, że to będzie wpadka
Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie spodziewała się, że to będzie wpadka (Facebook)

Jest to środek nawilżający zmniejszający tarcie między dowolnymi powierzchniami. W tym przypadku, był to żel nawilżający stosowany w celu ułatwienia stosunku płciowego. Polecany do stosowania w przypadku występowania suchości miejsc intymnych.

Żele te zostały stworzone, żeby ułatwić stosunek, ale nie tylko. Służą do dobrej zabawy, są smakowe. Stanowią ciekawe urozmaicenie życia intymnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze