Trwa ładowanie...

Wesprzyj Filipka w walce o zdrowe serduszko

 Monika Matuszko
12.10.2016 10:29
Filipek urodził się ze skomplikowaną wadą serca
Filipek urodził się ze skomplikowaną wadą serca (pomagam.pl)

Niespełna roczny Filipek przyszedł na świat z przełożonymi naczyniami serduszka. Już w miesiąc po urodzeniu został poddany trwającej kilka godzin operacji. Pomimo starań kardiochirurgów, nie zakończyła się ona pomyślnie. Z tego powodu, do czasu planowanej za dwa lata kolejnej operacji, chłopczyk żyje z tymczasową plastyką.

 

Filipek ma złożoną wadę serca
Filipek ma złożoną wadę serca (pomagam.pl)

Filipek pozostaje pod ciągła opieką lekarzy specjalistów i przyjmuje kosztowne leki. Rodzice robią co mogą, aby Filipek mógł rozwijać się tak, jak inne dzieci, a przede wszystkim, aby mógł żyć.

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

- Filipek jest cudownym dzieckiem, niestety z wadą serduszka. Nasz syn urodził się z przełożonym naczyniami serca. Filip jest po jednej operacji, która się niestety nie udała i czeka na następną. Ze względu na to, że musi być pod ciągła opieką lekarzy specjalistów, niesie to za sobą ogromne koszta. Filip codziennie przyjmuje leki, które ratują mu życie...

Zbieramy dla niego pieniążki na niezbędne leki, lekarzy i ważne dla jego rozwoju rehabilitację. Prosimy z całego serduszka o wsparcie. Liczy się każdy grosz - powiedziała nam pani Żaneta, mama Filipka.

Celem zbiórki jest 15 tys. złotych
Celem zbiórki jest 15 tys. złotych (pomagam.pl)

 

Więcej informacji na temat pomocy Filipkowi, można znaleźć pod adresem:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze