Trwa ładowanie...

Zmarł 16 dni po ślubie. Pan młody przegrał walkę z rakiem

Avatar placeholder
21.05.2019 14:51
Becca i Dan Thomas wzięli ślub, gdy mężczyzna cierpiał na raka. 16 dni później zmarł
Becca i Dan Thomas wzięli ślub, gdy mężczyzna cierpiał na raka. 16 dni później zmarł (Instagram)

Dan Thomas żył zaledwie 32 lata. Choroba nowotworowa pokonała go zaledwie 16 dni po sakramentalnym "tak". Pogrążona w żałobie panna młoda wspomina historię ich miłości.

1. Pan młody zmarł na raka 16 dni po ślubie

Dan Thomas był młody, przystojny i zakochany. Choroba nowotworowa odebrała mu szanse na długie życie. Mężczyzna postanowił jednak spełnić chociaż część swoich marzeń. Mając świadomość, że ma niewiele czasu, poprosił ukochaną Beccę o rękę.

Becca i Dan Thomas pobrali się 16 dni przed śmiercią mężczyzny
Becca i Dan Thomas pobrali się 16 dni przed śmiercią mężczyzny (Instagram)

Para powiedziała sobie "tak" 16 dni przed śmiercią Dana.

Zobacz film: "Chroń się przed rakiem. Zmień swoje nawyki"

Wdowa dzieli się teraz swoją wzruszającą historią. Chce, by cały świat poznał jej niezwykłą miłość.

2. Ślub tuż przed śmiercią

Poznali się przypadkiem. Becca siedziała w kawiarni z książką. Dan dosiadł się do niej. Przegadali kilka godzin, aż zaproponował wieczorem wspólne wyjście na koncert. Becca oczywiście się zgodziła. Byli sobą zachwyceni.

Dan cierpiał już wówczas na bardzo rzadką postać raka - pleomorphic saromatoma carinoma. Choroba nie dawała szans na powrót do zdrowia.

Mimo wszystko Dan Thomas chciał żyć pełnią życia do końca. Angażował się w walkę z rakiem. Zachęcał na swoim Instagramie i kanale na YouTube do badań profilaktycznych w celu rozpoznawania rzadkich chorób.

Ostatnie wspólne chwile młodzi małżonkowie spędzili w szpitalu
Ostatnie wspólne chwile młodzi małżonkowie spędzili w szpitalu (Instagram)

W ostatnich tygodniach mężczyzna dramatycznie chudł. Był coraz słabszy, musiał być stale hospitalizowany. Do chodzenia potrzebował laski. Do ołtarza poszedł jednak bez dodatkowego podparcia. Wystarczyło mu, że wspiera go ukochana.

Osiem ostatnich dni było powolnym bolesnym umieraniem. Para nie rozstawała się nawet na moment, chcąc maksymalnie wykorzystać czas, jaki im pozostał.

Zobacz też: https://parenting.pl/smierc-ciezarnej-kobiety-na-przejsciu-na-pieszych-dziecko-przezylo

3. Panna młoda w żałobie

Ta historia poruszyła serca. Po ślubie gratulacje dla pary przesłali m.in. Oleg Atemyev, rosyjski kosmonauta aktualnie przebywający w kosmosie oraz muzyk Dave Grohl z Foo Fighters, który zaprosił młodych na kolejny koncert. Niestety, nie było to możliwe z powodu stanu zdrowia pacjenta.

Becca przyznała, że zawsze marzyła o takim mężu. Wspomina, że był jej najlepszym przyjacielem. Młoda kobieta podkreśla, że nieważne, jak długo związek trwa, lecz ważne, jak spędzało się wspólny czas.

Zobacz też: Kobieta zmarła na nowotwór. Tuż przed śmiercią wzięła ślub i postanowiła mieć dziecko

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze