Trwa ładowanie...

Ma zaledwie 22 lata. Za swój wygląd obwinia córkę

 Maria Krasicka
21.11.2022 07:13
Ma zaledwie 22 lata. Za swój wygląd obwinia córkę
Ma zaledwie 22 lata. Za swój wygląd obwinia córkę (TikTok)

Każda kobieta inaczej znosi ciążę. Niektóre mamy miesiącami, a nawet latami dochodzą do formy fizycznej i psychicznej. Inne zaś już podczas połogu czują się i wyglądają, jakby nigdy w ciąży nie były. Natomiast ta 22-latka uważa, że straciła urodę przez córkę.

Za swój wygląd obwinia córkę
Za swój wygląd obwinia córkę (TikTok)

1. Zmęczona mama

Kiedy Kendra Sykes została mamą, postanowiła dzielić się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych. Jednak to, co najbardziej interesowało użytkowników TikToka, nie miało nic wspólnego z jej spostrzeżeniami, a wyglądem.

22-latka wygląda bowiem na zdecydowanie starszą, niż jest w rzeczywistości. Jak sama zaznacza, ciąża i macierzyństwo bardzo odbiły się na jej urodzie. Postanowiła jednak odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze i specjalnie nagrała film na ten temat.

@crzctldy666 An old wives tale once said little girls stea their mothers beauty 🤔 #babytok #firsttimemom #4monthsold #momsoftiktok #iykyk #fyp ♬ Big And Chunky - Juanito T

Młoda mama przyznała w nagraniu, że jest idealnym przykładem starego ludowego porzekadła, według którego "małe dziewczynki kradną piękno swoim matkom". 22-latka uznała, że tak też się stało w jej przypadku.

2. Problemy zdrowotne młodej mamy

Krótki filmik błyskawicznie zyskał popularność, a użytkownicy masowo komentowali zarówno sam wygląd kobiety, jak i jej stanowisko. Według nich wygląd Kendry to nie kwestia macierzyństwa, a problemów zdrowotnych.

- Dziewczyno, powinnaś iść do lekarza. To nie jest normalne, żeby tak wyglądać w wieku 22 lat. Nawet jak jesteś przemęczona – napisał jeden z nich.

- Wygląda jak ja w pierwszym roku po porodzie. Mało snu, dużo zmian hormonalnych, trochę depresji poporodowej, to normalne – zauważyła kolejna mama.

- A może to z chronicznego odwodnienia? Moja przyjaciółka piła bardzo mało, a kiedy została mamą, wyglądała podobnie – napisała użytkowniczka.

Kendra przyznała, że to może być powód, ponieważ przez brak snu pije w zasadzie tylko kawę i zapomina o wodzie. Mimo to postanowiła w kolejnych filmikach pośmiać się z własnego wyglądu i sprawdzać na ile lat wygląda według filtru z Instagrama.

@crzctldy666 The last one was finally acceptable 😒 #howolddoilook #fyp ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze