Trwa ładowanie...

Niezwykłe zdjęcie ślubne pary, której syn zmarł na białaczkę

 Sylwia Stachura
10.12.2015 11:03
Niezwykłe zdjęcie ślubne pary, której syn zmarł na białaczkę
Niezwykłe zdjęcie ślubne pary, której syn zmarł na białaczkę (Źródło: Brandy Angel Photography)

Anna i Travis wiedzieli, że dzień ślubu będzie dla nich słodko-gorzki. Legalizowali wieloletni związek i okazywali sobie wieczną miłość, jednak na ceremonii zabrakło jednego z członków rodziny. Ich syn, Lake, zmarł kilka miesięcy wcześniej na białaczkę. Anna poprosiła fotograf o stworzenie niezwykłego rodzinnego zdjęcia. Efekty jej pracy wzruszają do łez.

Zadbaj o zdrowie dziecka!

1. Słodko-gorzki ślub

Lake usłyszał diagnozę w 2012 roku. Po kilku latach walki z nowotworem zmarł w maju – kilka tygodni przed dziewiątymi urodzinami. Para odkładała ślub ze względu na chorobę syna. Ostatecznie postanowili jednak zorganizować ceremonię.

Uroczystość odbyła się 9 października na farmie w stanie Georgia. Panna młoda najbardziej bała się zdjęć ślubnych. Myśl o tym, że zabraknie na nich synka, była nie do zniesienia. Z pomocą pogrążonej w żałobie matce przyszła jej przyjaciółka i fotograf ślubny, Brandy Angel. Razem postanowiły w szczególny sposób oddać hołd zmarłemu dziecku.

Zobacz film: "Białaczka"

Fotograf edytowała jedno zdjęcie tak, by Lake był na nim obecny. Efekty zachwycają i chwytają za serce. Chłopiec stoi obok rodziców i młodszego rodzeństwa. Przypomina ich anioła stróża. – Potrzebowałam tych zdjęć bardziej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – powiedziała Anna Bozman-Thompson.

2. Zdjęcie, które porusza

Kobieta udostępniła niezwykłą fotografię na Facebooku. Teraz ma już ponad 20 tysięcy polubień, a z całego świata do Anny płyną wzruszające wiadomości, gratulacje z okazji ślubu oraz szczere wyrazy współczucia z powodu ich straty.

Chociaż moja rodzina nigdy nie będzie kompletna na Ziemi, będziemy razem w Niebie. Wiem, że Lake opiekuje się nami. Czułam jego obecność podczas ślubu – zadbał o to, by ten dzień był niezapomniany – napisała Anna na profilu.

Piękne zdjęcie pozostanie niezwykłą pamiątką dla całej rodziny. Brandy Angel, która fotografowała ślub, powiedziała jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych, że na innych zdjęciach również czuć obecność Lake’a. Na wielu fotografiach widoczna jest złota kula światła, która na różnych ujęciach nie zmienia wielkości, kształtu ani koloru.

Kiedy Brandy powiedziała o tym Annie, kobieta skomentowała krótko: – Mówiłam ci, że Lake pojawi się na ślubie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.