Trwa ładowanie...

Zmarł w 2014 roku. Teraz żona urodziła mu dziecko

 Aleksandra Miłosz
04.12.2018 10:19
Zmarł w 2014 roku. Teraz żona urodziła mu dziecko
Zmarł w 2014 roku. Teraz żona urodziła mu dziecko

Życie pisze niesamowite scenariusze – możemy się o tym przekonać niemal każdego dnia. Urodzona 25 lipca Angelina jest tego niesamowitym przykładem. Jej mamą jest Sanny Liu, a tatą Wenjian Liu. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mężczyzna nie żyje od... 3 lat.

1. Tragedia i cud

20 grudnia 2014 roku Wenijan Liu i jego zawodowy partner Rafael Ramos pełnili służbę na nowojorskich ulicach. W pewnym momencie podszedł do nich uzbrojony mężczyzna i zaczął strzelać. Wenijan i Rafael nie mieli żadnych szans. Napastnik zaraz po tym popełnił samobójstwo. Jak się potem okazało, napaść na policjantów była skutkiem chęci zemsty po zabiciu przez mundurowych innego czarnoskórego mężczyzny.

Zobacz także:

Przed śmiercią młody policjant i jego żona Sanny planowali powiększenie rodziny. Niestety ich marzenie nie zdążyło się spełnić. Jednak ponieważ kobieta bardzo chciała mieć potomstwo, poprosiła w szpitalu o pobranie próbki nasienia od swojego tragicznie zmarłego męża. Lekarze się zgodzili.

2. Proroczy sen

Zobacz film: "Pierwsza Polka z in vitro: "Rozważam bycie dawczynią, mogłabym komuś pomóc""

Jak wspomina Sanny, w nocy kiedy zmarł jej mąż, miała dziwny sen, w którym Wenijan trzyma na rękach małą dziewczynkę. Kiedy się obudziła wiedziała, że w przyszłości urodzi córeczkę, chociaż jej znajomi nie dawali wiary dziwnym przeczuciom kobiety. Okazuje się, że niesłusznie.

Facebook.com
Facebook.com

25 lipca 2017 na świat przyszła córka Sanny i Wenijana. Dzięki pobranemu od zmarłego mężczyzny nasieniu, kobieta mogła poddać się zabiegowi in vitro i tym samym spełnić swoje największe marzenie. Przy porodzie młodej kobiecie towarzyszyli rodzice policjanta. Jak przyznaje Sanny, nie może już doczekać się, aż jej córeczka podrośnie, aby mogła opowiedzieć jej o bohaterstwie tatusia.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze