Trwa ładowanie...

Za kilka miesięcy ten mężczyzna urodzi i zostanie matką!

Avatar placeholder
04.12.2018 11:03
Za kilka miesięcy ten mężczyzna urodzi i zostanie matką!
Za kilka miesięcy ten mężczyzna urodzi i zostanie matką!

Para homoseksualistów, Biff Chaplow oraz jego partner– Trystan Reese, zostaną po raz kolejny rodzicami. Mają już dwoje dzieci, które adoptowali w 2011 roku. Ciekawy w tym wszystkim jest jednak fakt, że to trzecie dziecko Trystan Reese urodzi sam.

Już za kilka miesięcy przyjdzie na świat dziecko pary amerykańskich homoseksualistów. W swojej rodzinie mają już dwoje innych dzieci, które adoptowali kilka lat temu. W 2013 roku Trystan i Biff wzięli ślub w Kanadzie. Jak sami podkreślają, wychowają swoje trzecie dziecko, tym razem biologiczne, w "zdrowy i odpowiedzialny” sposób.

(facebook.com)

Z pewnością zastanawiacie się, jak to możliwe, że mężczyzna urodzi dziecko? Aby mogło się tak staće, Trystan Reese musiał przejść szereg badań i leczenie, które miało przystosować jego organizm do ciąży. Nie to jednak było najistotniejsze.

Zobacz film: "Oni przyznali się do odmiennej orientacji seksualnej"
(facebook.com)

Trystan urodził się jako kobieta. Już w czasach dzieciństwa czuł się chłopcem i chciał zmienić płeć. Ostatecznie przeszedł kurację hormonalną, która uczyniła z niego mężczyznę. Co ciekawe, postanowił jednak zostawić sobie żeńskie narządy płciowe, aby móc w przyszłości urodzić potomstwo.

Zobacz także:

Trystan nie żałuje swojej decyzji, wręcz jest z niej dumny.

- "Myślę, że moje ciało jest świetne! Wykonałem tylko kilka koniecznych zmian, żeby móc normalnie funkcjonować, związanych z hormonami i niewielką modyfikacją ciała. To wielki dar urodzić się z takim ciałem jak ja!".

(facebook.com)

Para zyskała w ostatnim czasie dużą popularność na całym świecie, z uwagi na swoją niesłychaną historię. Z pewnością za kilka miesięcy znowu usłyszymy o Trystanie i Biffie, kiedy na świat przyjdzie ich biologiczne dziecko.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze