Trwa ładowanie...

Nowość od Carex – pielęgnujące, antybakteryjne mydła w kostce

Avatar placeholder
06.02.2017 10:20
Nowość od Carex – pielęgnujące, antybakteryjne mydła w kostce
Nowość od Carex – pielęgnujące, antybakteryjne mydła w kostce

Informacja prasowa

Marka Carex - lider kategorii antybakteryjnych mydeł w płynie, poszerza swoje portfolio o zupełnie nową kategorię – mydła w kostce przeznaczone do codziennej higieny. Ich unikalna formuła, łącząca działanie antybakteryjne z pielęgnacyjnym sprawia, że mydła efektywnie usuwają bakterie, dbając przy tym o dobrą kondycję skóry. Już od lutego w sprzedaży dostępne będą mydła w trzech wariantach: Original o świeżym zapachu, Moisture Plus wzbogacony o pielęgnacyjną glicerynę oraz Aloe Vera z łagodzącym ekstraktem z aloesu.

Zobacz film: "Za co lekarze przyznają punkty w skali Apgar?"

Carex to marka, która codziennie dba o higienę całej rodziny, oferując przyjazne dla skóry produkty. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kolejnych grup konsumentów, Carex przedstawia nowość w swoim portfolio: antybakteryjne mydła w kostce. Nowe produkty stworzone zostały specjalnie z myślą o osobach, które doceniają właściwości pielęgnacyjne i antybakteryjne kosmetyków myjących, ale jednocześnie poszukują mydeł w tradycyjnej, sprawdzonej formie.

Mydła w kostce Carex nie tylko dokładnie oczyszczają skórę, ale także dbają o jej właściwą kondycję i zapewniają odpowiednią pielęgnację. Dzięki przyjaznemu skórze, bezpiecznemu składnikowi antybakteryjnemu, który zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, gwarantują higieniczną czystość wszystkim członkom rodziny. Mydła w kostce Carex to łagodne, familijne kosmetyki, które mogą być stosowane przez dzieci powyżej 3. roku życia. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie, a ich baza jest w 100 procentach roślinna.

W portfolio mydeł w kostce Carex znajdują się trzy warianty:

  • ORIGINAL o przyjemnym, świeżym zapachu i właściwościach dezodorujących, pozostawi skórę czystą oraz delikatnie pachnącą.
  • MOISTURE PLUS z dodatkiem nawilżającej gliceryny sprawi, że skóra będzie higienicznie czysta i zadbana.
  • ALOE VERA wzbogacony o ekstrakt z łagodzącego aloesu, nie tylko oczyszcza, ale także delikatnie pielęgnuje skórę.

Rekomendowana cena detaliczna poszczególnych wariantów: 3,49 zł / 100 g

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze